Jade Turizm Çin vizesi acentalığı, Air China ve China Southern havayolları Türkiye temsilciliği, Çin otelleri satış acentalığı, Canton Fuarı tur operatörlüğü, Sanya sağlık turu operatörlüğü ile Türkiye den dünyanın dev ekonomisine sahip ülkesi Çin e yapılacak seyahatler için en avantajlı turizm acentasıdır.


Kurulduğundan bu yana seyahatler ve iş gezileri için vizeden uçak biletine,otel rezervasyonundan Çince-İngilizce-Türkçe

Rehberlik ve tercümanlık hizmetine kadar tüm ihtiyaçları kendi güvencesiyle sunan Jade Turizm en ince ayrıntısına kadar planladığı paket programları ile Çin turu ve seyahatlerinde önderliği elden bırakmamıştır.


Yürürlükte olan ekonomik politikalardan dolayı Uzakdoğu ülkeleri ile ticareti artırmanın yolu,fuar ve sergi gibi her türlü ticari organizasyona katılmaktan geçiyor.Bu tür gezilerde istediği verimi alabilmek için,gidişten dönüşe kadar bütün işlemlerin konunun uzmanları tarafından yapılan hızlı ve başarılı bir plan çerçevesinde yürütülmesi gerekiyor.


Jade Turizm Çin Halk Cumhuriyetindeki Canton Fuarı başta olmak üzere bütün genel ve teknik fuarları tanıtmakla beraber bu fuarlara grup ve bireysel olarak paket programı sunmaktadır.


Jade Turizm bünyesindeki www.cinfuarim.com sitesi her sene başında Çin deki fuarların listesini yayınlamaktadır.

Merkez Ofis:
Cumhuriyet Cad. 83/8
Harbiye - İstanbul / TÜRKİYE

Tel: +90 212 231 47 57 (Pbx)
Fax: +90 212 231 55 76

Guangzhou Office:

Iqi Le Ya Ge Room 1205

Tian He-Guangzhou/CHINA


Tel: +86 20 388 40952

Fax: +86 20 388 40942

Sanya Adası Vize
Fuar Turları